Jackwell Limited

Specjalizuje się w rodzajach części od 1985 roku,

Części zamienne do silnika!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Jackwell Limited

dobra jakość Generatory wysokoprężne Cummins na sprzedaż
dobra jakość Generatory wysokoprężne Cummins na sprzedaż
Your genset and ATS are working well. I have given your name and email to a friend who will be building a hotel in Palawan. Thanks,

—— K.S. LIM

Thanks always giving me good products. thanks for your effort you done before. your firend from Egypt.

—— Waleed-Egypt

I must confess you have a brilliant customer relations skills and i am learning from you. I tell you if you want to see how beautiful Zambia in Africa

—— Akakulubelwa Mwiyakui-Zambia

hi jenny, the powerwizard 1.1 i brought work perfect

—— Dr Claude VILLETTE -----France

Kupiłem generator Jackpower od twojej firmy w styczniu lub lutym 2008 roku (dziesięć lat temu). Generator służył mi bardzo dobrze przez 10 lat, ale filtr paliwa został zablokowany. Mój problem polega na tym, że teraz, gdy nowy filtr jest zamontowany, nie mogę znaleźć nigdzie, by wypuścić powietrze z układu paliwowego. Byłbym bardzo wdzięczny za każdą pomoc od ciebie

—— David ----- Hongkong

Im Online Czat teraz

Jackwell Limited

1 2 3 4 5
Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited
office Atlas Copco meeting magazyn magazyn magazyn

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Jackpower
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 4Million-5Million
Rok założenia : 1985
pc Export : 60% - 70%

Od założenia w 1985 roku firma Jackwell Technology Co., Ltd. dostarcza szeroką i kompletną gamę produktów i usług dla społeczeństwa. Jackwell ma obecnie 16 biur, magazynów i centrów usług w Chinach, z siedzibą główną w Hongkongu. W grupie Jackwell Group jest ponad 100 pracowników, a my rozwijamy się w wielu branżach, szybko rozwijając się w Chinach.

W grupie Jackwell Group działają głównie 4 działy:

1) Sprzęt budowlany i górniczy


Jackwell współpracował z wieloma międzynarodowymi znanymi markami w Chinach, takimi jak Ingersoll-rand, Atlas Copco i Liebherr. Nasze produkty obejmują betoniarnie, betoniarki, hydrauliczne wiertarki gąsienicowe, pneumatyczne wiertarki gąsienicowe, wiertnice do studni wodnych, sprężarki powietrza, kompaktory drogowe, młoty i różne inne urządzenia. Działamy w kilku branżach, takich jak elektrownie wodne, kamieniołomy cementowe, kopalnie węgla i systemy kolejowe.

Aby zapewnić szybką reakcję na potrzeby naszych klientów, w naszym chińskim magazynie sprzedaliśmy ponad 1,5 miliona części zamiennych Ingersoll-rand i Atlas Copco. Niedawno wyeksportowaliśmy małe sprężarki powietrza, pneumatyczne wiertarki gąsienicowe, wiertnice do wody i akcesoria wiertnicze oraz części zamienne na rynek zagraniczny.

2) Power Group


Jackwell dostarcza od ponad 15 lat agregaty Caterpillar i Broadcrown. Naszymi głównymi klientami są telekomunikacja, banki, lotniska, fabryki i wiele innych sektorów w społeczeństwie. Wykonujemy również montaż agregatów w Chinach, pod naszą marką "Jackpower" o ratingach od 1KVA do 2000KVA. Jakość agregatu "Jackpower" zyskała bardzo dobrą opinię od klientów w Chinach i na rynkach zagranicznych.

Jesteśmy również specjalistami w zakresie oryginalnych części zamiennych, takich jak Caterpillar, Perkins, FG Wilson, Cummins, John Deere, Volvo itp.

Oprócz agregatów prądotwórczych oferujemy również kompleksowe rozwiązania problemów z zasilaniem, takich jak Powerware - UPS, system DC i bateria, sprzęt oświetleniowy i wiele innych produktów elektronicznych.

3) Bezpieczeństwo i Grupa IT


Jackwell nabył słynną markę Locktronix w USA w 2004 roku i rozpoczął produkcję zamków elektrycznych w Chinach. Od tego czasu jesteśmy eksportowani na Bliski Wschód, do Południowej Azji i Afryki. Nasz rynek rozwija się każdego roku i poszukujemy kolejnych dystrybutorów w różnych krajach, aby być naszymi partnerami biznesowymi. Poza zamkami elektrycznymi i akcesoriami, opracowaliśmy nasz własny system kontroli dostępu. System obejmuje rozwiązanie inteligentnej karty, a także biometryczną kontrolę dostępu, takie jak ręczny klucz, odcisk palca i rozpoznawanie twarzy. Nasz system EC-PAYROLL był szeroko stosowany w wielu fabrykach w Hongkongu i Chinach.

W końcu Jackwell ma na celu " Zawsze dostarczać najlepsze " i konsekwentnie dostarczać produkty wysokiej jakości i niezawodne usługi naszym klientom na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na dobre relacje biznesowe z naszymi partnerami

Szczegóły kontaktu
Jackwell Limited

Osoba kontaktowa: Miss. Jenny lai

Tel: 86-0769-22687008

Faks: 86-0769-22687018

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)