Jackwell Limited

Specjalizuje się w rodzajach części od 1985 roku,

Części zamienne do silnika!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Historia

dobra jakość Generatory wysokoprężne Cummins na sprzedaż
dobra jakość Generatory wysokoprężne Cummins na sprzedaż
Your genset and ATS are working well. I have given your name and email to a friend who will be building a hotel in Palawan. Thanks,

—— K.S. LIM

Thanks always giving me good products. thanks for your effort you done before. your firend from Egypt.

—— Waleed-Egypt

I must confess you have a brilliant customer relations skills and i am learning from you. I tell you if you want to see how beautiful Zambia in Africa

—— Akakulubelwa Mwiyakui-Zambia

hi jenny, the powerwizard 1.1 i brought work perfect

—— Dr Claude VILLETTE -----France

Kupiłem generator Jackpower od twojej firmy w styczniu lub lutym 2008 roku (dziesięć lat temu). Generator służył mi bardzo dobrze przez 10 lat, ale filtr paliwa został zablokowany. Mój problem polega na tym, że teraz, gdy nowy filtr jest zamontowany, nie mogę znaleźć nigdzie, by wypuścić powietrze z układu paliwowego. Byłbym bardzo wdzięczny za każdą pomoc od ciebie

—— David ----- Hongkong

Im Online Czat teraz

Jackwell Limited

1 2 3 4 5
Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited
office Atlas Copco meeting magazyn magazyn magazyn

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Jackpower
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 4Million-5Million
Rok założenia : 1985
pc Export : 60% - 70%

Od momentu powstania w 1985 roku. Dystrybuuje szeroką i kompletną gamę produktów, z naciskiem na produkty elektryczne i mechaniczne, takie jak UPS, sprzęt budowlany, centralne agregaty chłodnicze, zdalne urządzenia monitorujące i ulepszenia do zespołów prądotwórczych, ochrona przed przepięciami / sprzęt oświetleniowy, ogólny handel biznesowy i handel elektroniczny. Firma jest głównie rozproszona w Chinach kontynentalnych i Hong Kongu, a jej celem jest ekspansja jej międzynarodowego biznesu, z bieżącą działalnością obejmującą Azję, Europę, Amerykę, Afrykę oraz regiony Bliskiego Wschodu.
Przyszły Prospekt
Polegając na naszych wysokiej jakości produktach i dobrej reputacji, Grupa Jackwell rozwija agresywnie nasze rynki w Chinach. Planujemy utworzyć więcej biur, więcej centrów usług i szkoleń w Chinach, aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości, a także przyczynić się do modernizacji Chin.
-------------------------------------------------- ------------------------------
Jackwell Ltd.
Główna firma Jackwella składa się z centralnej klimatyzacji, ciężkiego sprzętu budowlanego, sprzętu telekomunikacyjnego, maszyn morskich i usług transportowych. Jackwell został mianowany dystrybutorem w Chinach przez Ingersoll-Rand w 1995 roku. Później zrealizowano wiele dużych projektów, w tym Fazę Jądrową Daiya Bay, projekt Tamy trzech przełomów rzeki Jangcy, projekt Xiaolangdi w Luoyang, Pole naftowe Liaohe , Pakistan i Nepal Projekty elektrowni wodnych.
Jako dystrybutor Carrier, Jackwell dystrybuuje różne typy agregatów chłodniczych Carrier głównie w prowincjach Fujian i Guangdong. Dostarczamy i montujemy agregaty chłodnicze, klimakonwektory i inne. dostarczamy również naszym klientom urządzenia Johnson's Control, w tym systemy automatyki budynkowej, systemy automatyki przeciwpożarowej i systemy bezpieczeństwa.
Jackwell jest również autoryzowanym dystrybutorem firmy Mobil Petroleum, oferując najwyższej jakości olej napędowy i smarowy Mobil użytkownikom Hong Kongu. Ponadto dysponujemy własnym tankowcem do transportu oleju napędowego do klientów zlokalizowanych w różnych dzielnicach i miejscach pracy.
Jackwell Power Systems
Jackwell Power Systems dostarcza głównie znane na całym świecie zaawansowane generatory wysokoprężne w Chinach, Hong Kongu i Makau. Te agregaty prądotwórcze obejmują słynną firmę Caterpillar, John Deere, Cummins, Perkins, Volvo i Deutz. Zapewniamy również klientom profesjonalny projekt, instalację, kompletny projekt "pod klucz" i doskonałą obsługę posprzedażną. W 1994 r. Utworzyliśmy centrum serwisowe w Quanzhou, Fujian, aby zapewnić naszym klientom lepsze wsparcie.
Na początku lat 90. XX w. Zainwestowaliśmy w Chinach, aby zbudować dwie mini-elektrownie, aby zapewnić wydajną moc lokalnym fabrykom i osiedlom przemysłowym. Zarówno elektrownia Kilin zlokalizowana w Chashan, Dongguan, jak i elektrownia Wanying Cement Factory w Dongguan, dostarczająca ponad 10 000 kilowatów energii elektrycznej, działają od 1994 roku. Jackwell poszukuje każdej okazji do inwestowania w więcej mini elektrowni Chiny.
Ponadto zapewniamy również urządzenia odgromowe OBO, które chronią system zasilania klienta i urządzenia elektroniczne naszego klienta.
Aby zwiększyć niezawodność agregatów prądotwórczych, Jackwell zapewnia klientom zaawansowane zdalne urządzenia monitorujące i sterujące. Systemy monitorowania i sterowania agregatów generatorów wysokoprężnych GCCS są opracowywane przy użyciu technologii Broadcrown, Wielka Brytania, znanego producenta agregatów prądotwórczych, który jest głównym dostawcą dla British Telecom. GCCS został opracowany głównie w celu spełnienia potrzeb określonych przez Ministerstwo Telekomunikacji w Chinach i jest absolutnie niezbędny do zainstalowania go w generatorach używanych przez różne biura telekomunikacyjne.
Jackwell może również ulepszyć istniejące zestawy generatorów, zmieniając ręczną obsługę w tryb automatyczny. Osiąga się to poprzez dodanie ATS i dodanie zdalnych systemów monitorowania i sterowania, mianowicie GSSC, Modex i TTI, w zależności od wymagań.
Krótkie wprowadzenie do grupy Jackwell
Grupa Jackwell Group została założona w 1985 roku. Dystrybuuje szeroką i kompletną gamę produktów, skupiając się na produktach elektrycznych i mechanicznych, takich jak UPS, sprzęt budowlany, centralne agregaty chłodnicze, zdalne urządzenia monitorujące i ulepszenia dla zespołów prądotwórczych, ochrona przed przepięciami / sprzęt oświetleniowy, handel ogólny i handel elektroniczny. Firma jest głównie rozproszona w Chinach kontynentalnych i Hong Kongu, a jej celem jest ekspansja jej międzynarodowego biznesu, z bieżącą działalnością obejmującą Azję, Europę, Amerykę, Afrykę oraz regiony Bliskiego Wschodu.
Hong Kong jest centralą Grupy Jackwell dla naszych działań sprzedażowych i administracyjnych. Powołaliśmy również 5 spółek zależnych i dwie spółki joint-venture, które zostały dobrze rozwinięte w Chinach kontynentalnych. Nasze biura i centra serwisowe są szeroko rozpowszechnione w Shenzhen, Guangzhou, Fuzhou, Quanzhou, Changsha, Pekinie, Hangzhou, Nanjing, Yichang, Harbin, Shenyang, Qinghai, itd. Roczny przychód to ponad 100 milionów HK przy stopie wzrostu 40% w ciągu 3 kolejnych lat.
Łączna wartość aktywów Grupy Jackwell wynosi obecnie ponad 100 milionów HKD. Aktywa te obejmują nieruchomości zlokalizowane w Chinach i Hongkongu, a także szereg obiektów, od zbiornikowców olejowych, zespołów prądotwórczych, UPS, urządzeń odgromowych, ciężkich maszyn, mini elektrowni, fabryki zdalnych urządzeń monitorujących i różnych magazynów części zamiennych. centra usług zlokalizowane wokół Chin.
Jackwell ma dobrą reputację nie tylko w krajowych bankach i klientach, ale także w zagranicznych bankach i klientach. Zapewnia klientom i dużym rynkom w Chinach kontynentalnych pomoc i wsparcie, kupując budynki komercyjne pierwszej klasy w celu rozszerzenia działalności.
Naszymi głównymi bankierami są Bank of China, The Hong Kong Bank, Hongkong East-Asia Bank i Fortis Bank. Możemy zapewnić naszym klientom elastyczne warunki płatności, lepsze warunki finansowe i pożyczki na zakup.
Dysponując wystarczającym kapitałem, Jackwell inwestuje również w mini elektrownie w prowincji Guangdong, aby zapewnić efektywne zasilanie lokalnym fabrykom i okręgom przemysłowym. Inwestujemy również poprzez magazynowanie dużej ilości sprzętu, w tym generatory, ciężkie maszyny i różne części zamienne.
Szczegóły kontaktu
Jackwell Limited

Osoba kontaktowa: Miss. Jenny lai

Tel: 86-0769-22687008

Faks: 86-0769-22687018

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)