Jackwell Limited

Specjalizuje się w rodzajach części od 1985 roku,

Części zamienne do silnika!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Jackwell Limited Kontrola jakości

dobra jakość Generatory wysokoprężne Cummins na sprzedaż
dobra jakość Generatory wysokoprężne Cummins na sprzedaż
Your genset and ATS are working well. I have given your name and email to a friend who will be building a hotel in Palawan. Thanks,

—— K.S. LIM

Thanks always giving me good products. thanks for your effort you done before. your firend from Egypt.

—— Waleed-Egypt

I must confess you have a brilliant customer relations skills and i am learning from you. I tell you if you want to see how beautiful Zambia in Africa

—— Akakulubelwa Mwiyakui-Zambia

hi jenny, the powerwizard 1.1 i brought work perfect

—— Dr Claude VILLETTE -----France

Kupiłem generator Jackpower od twojej firmy w styczniu lub lutym 2008 roku (dziesięć lat temu). Generator służył mi bardzo dobrze przez 10 lat, ale filtr paliwa został zablokowany. Mój problem polega na tym, że teraz, gdy nowy filtr jest zamontowany, nie mogę znaleźć nigdzie, by wypuścić powietrze z układu paliwowego. Byłbym bardzo wdzięczny za każdą pomoc od ciebie

—— David ----- Hongkong

Im Online Czat teraz
QC profilu

QC / Wsparcie techniczne

Ścisła kontrola jakości

Od projektu i produkcji po dostarczenie do klienta, ścisła kontrola jakości została spełniona dla wszystkich zespołów prądotwórczych:

1) Projektowanie, wytwarzanie i testowanie zestawów generatorów jest całkowicie zgodne z normą krajową GB / T2820-97.

2) Silnik marki ORGINAL, poza globalną technologią, niezawodną funkcją i długą żywotnością.

3) System wzbudzenia może sprawić, że fluktuacja częstotliwości szybko powróci przy losowym chwilowym obciążeniu.

4) Zasada projektowania może zmniejszyć zniekształcenie kształtu fali w przypadku nieliniowego obciążenia i doskonałej zdolności rozruchowej.

5) We Victory Power and Parts suppliers może zagwarantować i zagwarantować jakość wszystkich produktów.

6) Poprzez światową profesjonalną sieć serwisową zapewniamy 24-godzinną stałą obsługę posprzedażną i dostawę części zamiennych.


Serwis gwarancyjny
Dostarczamy nie tylko nasze produkty, ale także nasze dodatkowe wsparcie techniczne i serwis posprzedażny. Zapewniamy, że wszyscy nasi pierwotni nabywcy otrzymują gwarancję produktów "Jackpower" zgodnie z niniejszą gwarancją.

Okres gwarancji
Zapewnimy okres gwarancyjny wynoszący 12 miesięcy lub 1000 godzin pracy pierwotnym nabywcom dla wszystkich naszych produktów powiązanych z Diesel oraz okres gwarancji wynoszący 6 miesięcy lub 500 godzin pracy dla pierwotnych nabywców dla wszystkich produktów powiązanych z benzyną. Okres gwarancji rozpoczyna się od dnia dostawy do pierwotnego nabywcy detalicznego.

Pokrycie i Uncoverage
Będziemy odpowiedzialni za wymianę lub naprawę, według uznania, bez opłat za części lub robociznę w miejscu wyznaczonym przez firmę Jackwell Limited, jakakolwiek część produktu JACKPOWER objętego niniejszą gwarancją okaże się wadliwa pod względem materiałowym lub wykonawczym, ale wyklucza następujące sytuacje:

a) Produkty nie były eksploatowane ściśle zgodnie z odpowiednią instrukcją;
b) Części wpływają, uszkadzają lub amortyzują poprzez niewłaściwe użycie, nadużycie, niewłaściwą konserwację, zaniedbanie, użycie nieodpowiednich przystawek lub części nieoryginalnych, zwykłe zużycie, rdzewienie lub korozję, nieodpowiedni transport, wypadek lub serwis przez nieautoryzowany zakład.
c) Części eksploatacyjne, takie jak filtry, pasy, uszczelki, uszczelki, bezpieczniki, szczotki, zawór dyszy wtryskowej, smar, ochronna powłoka cynkowa, termostat, wtyczka zapłonowa, AVR i kondensator nie są objęte tą gwarancją.
d) Wada wynika z jakiejkolwiek modyfikacji dokonanej przez lub na prośbę kupującego.
Niniejsza gwarancja nie zobowiązuje firmy JACKWELL do uiszczenia opłat za transport (w tym do miejsca świadczenia usług wyznaczonego przez JACKWELL i od miejsca pracy w trakcie procesu gwarancji.
Droga roszczenia Jeśli wystąpi jakakolwiek wada objęta GWARANCJĄ, należy skontaktować się z dowolnym autoryzowanym dystrybutorem lub sprzedawcą JACKWELL w celu uzyskania nazwy, adresu i numeru telefonu najbliższego autoryzowanego serwisu i lokalizacji naprawy w ciągu trzydziestu dni od wykrycia takiej usterki.

Oświadczenie o wyłączeniu Niniejszym oświadczamy, że wszystkie inne zobowiązania lub zobowiązania, w tym specjalne lub wtórne szkody lub zobowiązania warunkowe wynikające z produktów JACKPOWER, nie działają prawidłowo, są niniejszym wyłączone, z wyjątkiem gwarancji wymienionych powyżej.

Niektóre stany lub kraje nie zezwalają na wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności za szkody przypadkowe, wtórne lub szczególne, więc powyższe ograniczenie lub wyłączenie może nie mieć zastosowania.

GWARANCJA zapewnia określone prawa, a ponadto mogą obowiązywać inne prawa, które różnią się w zależności od kraju i kraju. Żadna osoba nie jest upoważniona do udzielania jakichkolwiek innych GWARANCJI ani do zapewnienia dodatkowego zobowiązania w imieniu firmy Jackwell Limited.

Certyfikaty
 • Jackwell Limited

  Standard:CE(DECLARATION of conformity)

  Numer:LOT-BPS5U

 • Jackwell Limited

  Standard:Verification of Compliance

  Numer:LOT-BPS5U

 • Jackwell Limited

  Standard:CE( DECLARATION of conformity)

  Numer:MTE/EAH/N9040355

 • Jackwell Limited

  Numer:3006850

  Data wydania:2007-01-31

 • Jackwell Limited

  Numer:3006850

 • Jackwell Limited
 • Jackwell Limited
 • Jackwell Limited
 • Jackwell Limited

  Standard:Broadcrown Generators-distributorship

 • Jackwell Limited

  Standard:BSI

 • Jackwell Limited

  Standard:实用新型专利证书

  Numer:ZL 2012 2 0355192.4

Szczegóły kontaktu
Jackwell Limited

Osoba kontaktowa: Miss. Jenny lai

Tel: 86-0769-22687008

Faks: 86-0769-22687018

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)