Jackwell Limited

  • Chiny Jackwell Limited profil firmy
  • Chiny Jackwell Limited profil firmy
  • Chiny Jackwell Limited profil firmy
  • Chiny Jackwell Limited profil firmy
  • Chiny Jackwell Limited profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa
marki: Jackpower
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 4Million-5Million
Rok założenia: 1985
pc Export: 60% - 70%

Wprowadzenie

Od założenia w 1985 roku firma Jackwell Technology Co., Ltd. dostarcza szeroką i kompletną gamę produktów i usług dla społeczeństwa. Jackwell ma obecnie 16 biur, magazynów i centrów usług w Chinach, z siedzibą główną w Hongkongu. W grupie Jackwell Group jest ponad 100 pracowników, a my rozwijamy się w wielu branżach, szybko rozwijając się w Chinach.

W grupie Jackwell Group działają głównie 4 działy:

1) Sprzęt budowlany i górniczy


Jackwell współpracował z wieloma międzynarodowymi znanymi markami w Chinach, takimi jak Ingersoll-rand, Atlas Copco i Liebherr. Nasze produkty obejmują betoniarnie, betoniarki, hydrauliczne wiertarki gąsienicowe, pneumatyczne wiertarki gąsienicowe, wiertnice do studni wodnych, sprężarki powietrza, kompaktory drogowe, młoty i różne inne urządzenia. Działamy w kilku branżach, takich jak elektrownie wodne, kamieniołomy cementowe, kopalnie węgla i systemy kolejowe.

Aby zapewnić szybką reakcję na potrzeby naszych klientów, w naszym chińskim magazynie sprzedaliśmy ponad 1,5 miliona części zamiennych Ingersoll-rand i Atlas Copco. Niedawno wyeksportowaliśmy małe sprężarki powietrza, pneumatyczne wiertarki gąsienicowe, wiertnice do wody i akcesoria wiertnicze oraz części zamienne na rynek zagraniczny.

2) Power Group


Jackwell dostarcza od ponad 15 lat agregaty Caterpillar i Broadcrown. Naszymi głównymi klientami są telekomunikacja, banki, lotniska, fabryki i wiele innych sektorów w społeczeństwie. Wykonujemy również montaż agregatów w Chinach, pod naszą marką "Jackpower" o ratingach od 1KVA do 2000KVA. Jakość agregatu "Jackpower" zyskała bardzo dobrą opinię od klientów w Chinach i na rynkach zagranicznych.

Jesteśmy również specjalistami w zakresie oryginalnych części zamiennych, takich jak Caterpillar, Perkins, FG Wilson, Cummins, John Deere, Volvo itp.

Oprócz agregatów prądotwórczych oferujemy również kompleksowe rozwiązania problemów z zasilaniem, takich jak Powerware - UPS, system DC i bateria, sprzęt oświetleniowy i wiele innych produktów elektronicznych.

3) Bezpieczeństwo i Grupa IT


Jackwell nabył słynną markę Locktronix w USA w 2004 roku i rozpoczął produkcję zamków elektrycznych w Chinach. Od tego czasu jesteśmy eksportowani na Bliski Wschód, do Południowej Azji i Afryki. Nasz rynek rozwija się każdego roku i poszukujemy kolejnych dystrybutorów w różnych krajach, aby być naszymi partnerami biznesowymi. Poza zamkami elektrycznymi i akcesoriami, opracowaliśmy nasz własny system kontroli dostępu. System obejmuje rozwiązanie inteligentnej karty, a także biometryczną kontrolę dostępu, takie jak ręczny klucz, odcisk palca i rozpoznawanie twarzy. Nasz system EC-PAYROLL był szeroko stosowany w wielu fabrykach w Hongkongu i Chinach.

W końcu Jackwell ma na celu " Zawsze dostarczać najlepsze " i konsekwentnie dostarczać produkty wysokiej jakości i niezawodne usługi naszym klientom na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na dobre relacje biznesowe z naszymi partnerami

Historia

Od momentu powstania w 1985 roku. Dystrybuuje szeroką i kompletną gamę produktów, z naciskiem na produkty elektryczne i mechaniczne, takie jak UPS, sprzęt budowlany, centralne agregaty chłodnicze, zdalne urządzenia monitorujące i ulepszenia do zespołów prądotwórczych, ochrona przed przepięciami / sprzęt oświetleniowy, ogólny handel biznesowy i handel elektroniczny. Firma jest głównie rozproszona w Chinach kontynentalnych i Hong Kongu, a jej celem jest ekspansja jej międzynarodowego biznesu, z bieżącą działalnością obejmującą Azję, Europę, Amerykę, Afrykę oraz regiony Bliskiego Wschodu.
Przyszły Prospekt
Polegając na naszych wysokiej jakości produktach i dobrej reputacji, Grupa Jackwell rozwija agresywnie nasze rynki w Chinach. Planujemy utworzyć więcej biur, więcej centrów usług i szkoleń w Chinach, aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości, a także przyczynić się do modernizacji Chin.
-------------------------------------------------- ------------------------------
Jackwell Ltd.
Główna firma Jackwella składa się z centralnej klimatyzacji, ciężkiego sprzętu budowlanego, sprzętu telekomunikacyjnego, maszyn morskich i usług transportowych. Jackwell został mianowany dystrybutorem w Chinach przez Ingersoll-Rand w 1995 roku. Później zrealizowano wiele dużych projektów, w tym Fazę Jądrową Daiya Bay, projekt Tamy trzech przełomów rzeki Jangcy, projekt Xiaolangdi w Luoyang, Pole naftowe Liaohe , Pakistan i Nepal Projekty elektrowni wodnych.
Jako dystrybutor Carrier, Jackwell dystrybuuje różne typy agregatów chłodniczych Carrier głównie w prowincjach Fujian i Guangdong. Dostarczamy i montujemy agregaty chłodnicze, klimakonwektory i inne. dostarczamy również naszym klientom urządzenia Johnson's Control, w tym systemy automatyki budynkowej, systemy automatyki przeciwpożarowej i systemy bezpieczeństwa.
Jackwell jest również autoryzowanym dystrybutorem firmy Mobil Petroleum, oferując najwyższej jakości olej napędowy i smarowy Mobil użytkownikom Hong Kongu. Ponadto dysponujemy własnym tankowcem do transportu oleju napędowego do klientów zlokalizowanych w różnych dzielnicach i miejscach pracy.
Jackwell Power Systems
Jackwell Power Systems dostarcza głównie znane na całym świecie zaawansowane generatory wysokoprężne w Chinach, Hong Kongu i Makau. Te agregaty prądotwórcze obejmują słynną firmę Caterpillar, John Deere, Cummins, Perkins, Volvo i Deutz. Zapewniamy również klientom profesjonalny projekt, instalację, kompletny projekt "pod klucz" i doskonałą obsługę posprzedażną. W 1994 r. Utworzyliśmy centrum serwisowe w Quanzhou, Fujian, aby zapewnić naszym klientom lepsze wsparcie.
Na początku lat 90. XX w. Zainwestowaliśmy w Chinach, aby zbudować dwie mini-elektrownie, aby zapewnić wydajną moc lokalnym fabrykom i osiedlom przemysłowym. Zarówno elektrownia Kilin zlokalizowana w Chashan, Dongguan, jak i elektrownia Wanying Cement Factory w Dongguan, dostarczająca ponad 10 000 kilowatów energii elektrycznej, działają od 1994 roku. Jackwell poszukuje każdej okazji do inwestowania w więcej mini elektrowni Chiny.
Ponadto zapewniamy również urządzenia odgromowe OBO, które chronią system zasilania klienta i urządzenia elektroniczne naszego klienta.
Aby zwiększyć niezawodność agregatów prądotwórczych, Jackwell zapewnia klientom zaawansowane zdalne urządzenia monitorujące i sterujące. Systemy monitorowania i sterowania agregatów generatorów wysokoprężnych GCCS są opracowywane przy użyciu technologii Broadcrown, Wielka Brytania, znanego producenta agregatów prądotwórczych, który jest głównym dostawcą dla British Telecom. GCCS został opracowany głównie w celu spełnienia potrzeb określonych przez Ministerstwo Telekomunikacji w Chinach i jest absolutnie niezbędny do zainstalowania go w generatorach używanych przez różne biura telekomunikacyjne.
Jackwell może również ulepszyć istniejące zestawy generatorów, zmieniając ręczną obsługę w tryb automatyczny. Osiąga się to poprzez dodanie ATS i dodanie zdalnych systemów monitorowania i sterowania, mianowicie GSSC, Modex i TTI, w zależności od wymagań.
Krótkie wprowadzenie do grupy Jackwell
Grupa Jackwell Group została założona w 1985 roku. Dystrybuuje szeroką i kompletną gamę produktów, skupiając się na produktach elektrycznych i mechanicznych, takich jak UPS, sprzęt budowlany, centralne agregaty chłodnicze, zdalne urządzenia monitorujące i ulepszenia dla zespołów prądotwórczych, ochrona przed przepięciami / sprzęt oświetleniowy, handel ogólny i handel elektroniczny. Firma jest głównie rozproszona w Chinach kontynentalnych i Hong Kongu, a jej celem jest ekspansja jej międzynarodowego biznesu, z bieżącą działalnością obejmującą Azję, Europę, Amerykę, Afrykę oraz regiony Bliskiego Wschodu.
Hong Kong jest centralą Grupy Jackwell dla naszych działań sprzedażowych i administracyjnych. Powołaliśmy również 5 spółek zależnych i dwie spółki joint-venture, które zostały dobrze rozwinięte w Chinach kontynentalnych. Nasze biura i centra serwisowe są szeroko rozpowszechnione w Shenzhen, Guangzhou, Fuzhou, Quanzhou, Changsha, Pekinie, Hangzhou, Nanjing, Yichang, Harbin, Shenyang, Qinghai, itd. Roczny przychód to ponad 100 milionów HK przy stopie wzrostu 40% w ciągu 3 kolejnych lat.
Łączna wartość aktywów Grupy Jackwell wynosi obecnie ponad 100 milionów HKD. Aktywa te obejmują nieruchomości zlokalizowane w Chinach i Hongkongu, a także szereg obiektów, od zbiornikowców olejowych, zespołów prądotwórczych, UPS, urządzeń odgromowych, ciężkich maszyn, mini elektrowni, fabryki zdalnych urządzeń monitorujących i różnych magazynów części zamiennych. centra usług zlokalizowane wokół Chin.
Jackwell ma dobrą reputację nie tylko w krajowych bankach i klientach, ale także w zagranicznych bankach i klientach. Zapewnia klientom i dużym rynkom w Chinach kontynentalnych pomoc i wsparcie, kupując budynki komercyjne pierwszej klasy w celu rozszerzenia działalności.
Naszymi głównymi bankierami są Bank of China, The Hong Kong Bank, Hongkong East-Asia Bank i Fortis Bank. Możemy zapewnić naszym klientom elastyczne warunki płatności, lepsze warunki finansowe i pożyczki na zakup.
Dysponując wystarczającym kapitałem, Jackwell inwestuje również w mini elektrownie w prowincji Guangdong, aby zapewnić efektywne zasilanie lokalnym fabrykom i okręgom przemysłowym. Inwestujemy również poprzez magazynowanie dużej ilości sprzętu, w tym generatory, ciężkie maszyny i różne części zamienne.

Usługa

Jackwell ma na celu " Zawsze dostarczać najlepsze " i konsekwentnie dostarczać produkty wysokiej jakości i niezawodne usługi naszym klientom na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na dobre relacje biznesowe z naszymi partnerami.

QC / Wsparcie techniczne

Ścisła kontrola jakości

Od projektu i produkcji po dostarczenie do klienta, ścisła kontrola jakości została spełniona dla wszystkich zespołów prądotwórczych:

1) Projektowanie, wytwarzanie i testowanie zestawów generatorów jest całkowicie zgodne z normą krajową GB / T2820-97.

2) Silnik marki ORGINAL, poza globalną technologią, niezawodną funkcją i długą żywotnością.

3) System wzbudzenia może sprawić, że fluktuacja częstotliwości szybko powróci przy losowym chwilowym obciążeniu.

4) Zasada projektowania może zmniejszyć zniekształcenie kształtu fali w przypadku nieliniowego obciążenia i doskonałej zdolności rozruchowej.

5) We Victory Power and Parts suppliers może zagwarantować i zagwarantować jakość wszystkich produktów.

6) Poprzez światową profesjonalną sieć serwisową zapewniamy 24-godzinną stałą obsługę posprzedażną i dostawę części zamiennych.


Serwis gwarancyjny
Dostarczamy nie tylko nasze produkty, ale także nasze dodatkowe wsparcie techniczne i serwis posprzedażny. Zapewniamy, że wszyscy nasi pierwotni nabywcy otrzymują gwarancję produktów "Jackpower" zgodnie z niniejszą gwarancją.

Okres gwarancji
Zapewnimy okres gwarancyjny wynoszący 12 miesięcy lub 1000 godzin pracy pierwotnym nabywcom dla wszystkich naszych produktów powiązanych z Diesel oraz okres gwarancji wynoszący 6 miesięcy lub 500 godzin pracy dla pierwotnych nabywców dla wszystkich produktów powiązanych z benzyną. Okres gwarancji rozpoczyna się od dnia dostawy do pierwotnego nabywcy detalicznego.

Pokrycie i Uncoverage
Będziemy odpowiedzialni za wymianę lub naprawę, według uznania, bez opłat za części lub robociznę w miejscu wyznaczonym przez firmę Jackwell Limited, jakakolwiek część produktu JACKPOWER objętego niniejszą gwarancją okaże się wadliwa pod względem materiałowym lub wykonawczym, ale wyklucza następujące sytuacje:

a) Produkty nie były eksploatowane ściśle zgodnie z odpowiednią instrukcją;
b) Części wpływają, uszkadzają lub amortyzują poprzez niewłaściwe użycie, nadużycie, niewłaściwą konserwację, zaniedbanie, użycie nieodpowiednich przystawek lub części nieoryginalnych, zwykłe zużycie, rdzewienie lub korozję, nieodpowiedni transport, wypadek lub serwis przez nieautoryzowany zakład.
c) Części eksploatacyjne, takie jak filtry, pasy, uszczelki, uszczelki, bezpieczniki, szczotki, zawór dyszy wtryskowej, smar, ochronna powłoka cynkowa, termostat, wtyczka zapłonowa, AVR i kondensator nie są objęte tą gwarancją.
d) Wada wynika z jakiejkolwiek modyfikacji dokonanej przez lub na prośbę kupującego.
Niniejsza gwarancja nie zobowiązuje firmy JACKWELL do uiszczenia opłat za transport (w tym do miejsca świadczenia usług wyznaczonego przez JACKWELL i od miejsca pracy w trakcie procesu gwarancji.
Droga roszczenia Jeśli wystąpi jakakolwiek wada objęta GWARANCJĄ, należy skontaktować się z dowolnym autoryzowanym dystrybutorem lub sprzedawcą JACKWELL w celu uzyskania nazwy, adresu i numeru telefonu najbliższego autoryzowanego serwisu i lokalizacji naprawy w ciągu trzydziestu dni od wykrycia takiej usterki.

Oświadczenie o wyłączeniu Niniejszym oświadczamy, że wszystkie inne zobowiązania lub zobowiązania, w tym specjalne lub wtórne szkody lub zobowiązania warunkowe wynikające z produktów JACKPOWER, nie działają prawidłowo, są niniejszym wyłączone, z wyjątkiem gwarancji wymienionych powyżej.

Niektóre stany lub kraje nie zezwalają na wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności za szkody przypadkowe, wtórne lub szczególne, więc powyższe ograniczenie lub wyłączenie może nie mieć zastosowania.

GWARANCJA zapewnia określone prawa, a ponadto mogą obowiązywać inne prawa, które różnią się w zależności od kraju i kraju. Żadna osoba nie jest upoważniona do udzielania jakichkolwiek innych GWARANCJI ani do zapewnienia dodatkowego zobowiązania w imieniu firmy Jackwell Limited.

Nasz zespół

W grupie Jackwell Group działają głównie 4 działy:

1) Sprzęt budowlany i górniczy.

2) Power Group.

3) Bezpieczeństwo i Grupa IT.

4) Urządzenia Air Comperssor.

Zostaw wiadomość