Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd

  • Chiny Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd profil firmy
  • Chiny Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd profil firmy
  • Chiny Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd profil firmy
  • Chiny Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa
marki GSKA
Ilość pracowników 50~100
Coroczne wyprzedaże 4Million-5Million
Rok założenia 1985
pc Export 60% - 70%

Wprowadzenie

 

Od założenia w 1985 roku,Guangdong ALI Testing Equipment Co., Ltd, spółka zależna należąca w całości do GSKA Groupdostarcza społeczeństwu szeroką i kompletną gamę produktów i usług.GSKA posiada obecnie 16 biur, magazynów i centrów serwisowych w Chinach, z siedzibą główną w Hongkongu.Ponad 100 pracowników wGSKAGroup, a my rozwijamy się w wielu branżach z szybkim tempem rozwoju Chin.

Istnieją głównie 4 działy wGSKAGrupa, a mianowicie:

 

1) Sprzęt budowlany i górniczy


GSKAwspółpracuje z wieloma międzynarodowymi znanymi markami w Chinach, takimi jak Ingersoll-rand, Atlas Copco i Liebherr.Nasze produkty obejmują węzły betoniarskie, betoniarki, hydrauliczne wiertnice gąsienicowe, pneumatyczne wiertnice gąsienicowe, wiertnice do studni wodnych, sprężarki powietrza, zagęszczarki drogowe, młoty i różne inne urządzenia.Jesteśmy czołowi w kilku branżach, takich jak elektrownie wodne, kamieniołomy cementu, kopalnie węgla i systemy kolejowe.

Aby zapewnić szybką reakcję naszym klientom, w naszym chińskim magazynie zgromadziliśmy ponad 1,5 miliona USD części zamiennych Ingersoll-rand i Atlas Copco.Ostatnio wyeksportowaliśmy na rynek zagraniczny małe sprężarki powietrza, pneumatyczne wiertnice gąsienicowe, wiertnice do studni wodnych oraz akcesoria wiertnicze i części zamienne.

 

2) Grupa mocy


GSKAdostarcza agregaty prądotwórcze CAT i Broadcrown od ponad 15 lat.Naszymi głównymi klientami są Telekomunikacja, Banki, Lotniska, Fabryki i wiele innych sektorów społeczeństwa.Wykonujemy również montaż agregatów w Chinach pod naszą marką "GSKA" z ocenami od 1KVA do 2000KVA. Jakość "GSKAgenset zdobył bardzo dobrą reputację wśród klientów w Chinach i na rynku zagranicznym.

Jesteśmy również specjalistami w zakresie oryginalnych części zamiennych, takich jak CAT, Perkins, FG Wilson, Cummins, Volvo, itp.

Oprócz agregatów prądotwórczych zapewniamy również kompleksowe rozwiązanie problemów z zasilaniem, takie jak Powerware - UPS, system DC i akumulator, sprzęt odgromowy i wiele innych produktów elektronicznych.

 

3) Grupa Bezpieczeństwa i IT


GSKAw 2004 roku nabyła słynną amerykańską markę Locktronix i rozpoczęła produkcję zamków elektrycznych w Chinach.Od tego czasu eksportujemy produkty na Bliski Wschód, Azję Południową i Afrykę.Nasz rynek rozwija się z roku na rok i poszukujemy kolejnych dystrybutorów w różnych krajach, aby byli naszymi partnerami biznesowymi.Oprócz zamków elektrycznych i akcesoriów opracowaliśmy również własny system kontroli dostępu przez nasz zespół programistów.System obejmuje rozwiązanie typu smart card, a także biometryczną kontrolę dostępu, taką jak klucz ręczny, odcisk palca i rozpoznawanie twarzy.Nasz system EC-PAYROLL jest szeroko stosowany w wielu fabrykach zarówno w Hongkongu, jak iw Chinach kontynentalnych.

W końcu GSKA ma na celu „Zawsze zapewniaj to, co najlepsze" i będziemy konsekwentnie dostarczać wysokiej jakości produkty i niezawodne usługi naszym klientom na całym świecie. Nie możemy się doczekać, aby robić dobre interesy z naszymi partnerami

 

Historia

 

 
Od momentu powstania w 1985 roku. Dystrybuuje szeroką i kompletną gamę produktów, koncentrując się na produktach elektrycznych i mechanicznych, takich jak UPS, sprzęt budowlany, centralne agregaty wody lodowej, urządzenia do zdalnego monitorowania i aktualizacje do agregatów prądotwórczych, ochrona przeciwprzepięciowa/ sprzęt oświetleniowy, handel ogólny i handel elektroniczny.Działalność jest głównie rozprzestrzeniona w Chinach kontynentalnych i Hongkongu i jest ukierunkowana na ekspansję działalności międzynarodowej, z bieżącą działalnością obejmującą Azję, Europę, Amerykę, Afrykę oraz regiony Bliskiego Wschodu.
 
 
 
Perspektywa na przyszłość
 
Opierając się na naszych produktach wysokiej jakości i dobrej reputacji, Grupa GSKA agresywnie rozwija swoje rynki w całych Chinach.Planujemy stworzyć więcej biur, więcej centrów serwisowych i szkoleniowych na terenie całych Chin kontynentalnych, aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości, a także przyczynić się do modernizacji Chin.
 
-------------------------------------------------- ------------------------------
 
 
 
GSKAGrupa
 
GSKAGrupaPodstawową działalnością firmy jest centralna klimatyzacja, ciężki sprzęt budowlany, sprzęt telekomunikacyjny, maszyny okrętowe oraz usługi transportowe.GSKAGrupazostała mianowana dystrybutorem w Chinach przez Ingersoll-rand w 1995 roku. Następnie ukończono wiele dużych projektów, w tym fazę II elektrowni jądrowej Daiya Bay, projekt zapory Trzech Przełomów na rzece Jangcy, projekt Xiaolangdi w Luoyang, pole naftowe Liaohe, Projekty elektrowni wodnych w Pakistanie i Nepalu.
 
 
 
Jako dealer firmy Carrier, Jackwell dystrybuuje różne typy agregatów chłodniczych Carrier, głównie w prowincjach Fujian i Guangdong.Dostarczamy i instalujemy agregaty chłodnicze, klimakonwektory central wentylacyjnych i tak dalej.dostarczamy również naszym klientom urządzenia Johnson's Control, w tym systemy automatyki budynkowej, systemy automatyki przeciwpożarowej oraz systemy bezpieczeństwa.
 
 
 
GSKAGrupajest również autoryzowanym dealerem Mobil Petroleum, oferującym użytkownikom w Hongkongu najwyższej jakości olej napędowy i olej smarowy Mobil.Ponadto posiadamy własny tankowiec do transportu oleju napędowego do klientów zlokalizowanych w różnych dzielnicach i miejscach pracy.
 
 
 
 
Systemy zasilania GSKA
 
GSKA Power Systems dostarcza głównie międzynarodowe, dobrze znane, zaawansowane agregaty prądotwórcze diesla na terenach Chin, Hongkongu i Makau.Te agregaty prądotwórcze obejmują słynne CAT, , Cummins, Perkins, Volvo i Deutz.Zapewniamy również klientom profesjonalny projekt, instalację, kompletny projekt pod klucz oraz doskonałą obsługę posprzedażną.W 1994 roku założyliśmy centrum serwisowe w Quanzhou, Fujian, aby zapewnić lepsze wsparcie naszym klientom.
 
 
 
Na początku lat 90-tych zainwestowaliśmy w Chinach, aby zbudować dwie miniaturowe elektrownie, aby dostarczać wydajną energię lokalnym fabrykom i terenom przemysłowym.Zarówno elektrownia Kilin znajdująca się w Chashan, Dongguan, jak i elektrownia Wanying Cement Factory znajdująca się w Dongguan, dostarczająca ponad 10 000 kilowatów energii elektrycznej, działają od 1994 roku.GSKAGrupaszuka każdej okazji, aby zainwestować w kolejne mini elektrownie w Chinach.
 
Ponadto dostarczamy również urządzenia odgromowe OBO do ochrony systemu elektroenergetycznego i sprzętu elektronicznego naszego klienta.
 
 
 
Aby poprawić niezawodność zespołów prądotwórczych,GSKAGrupadostarcza klientom zaawansowane urządzenia do zdalnego monitorowania i sterowania.Systemy monitorowania i kontroli agregatów prądotwórczych GCCS są opracowywane przy użyciu technologii Broadcrown w Wielkiej Brytanii, znanego producenta agregatów prądotwórczych, który jest głównym dostawcą dla British Telecom.GCCS został opracowany głównie w celu zaspokojenia potrzeb Ministerstwa Telekomunikacji w Chinach i jest absolutnie konieczne, aby był instalowany w agregatach prądotwórczych używanych przez różne biura telekomunikacyjne.
 
GSKAGrupajest również w stanie unowocześnić istniejące zespoły prądotwórcze starego typu poprzez zmianę pracy ręcznej na pracę automatyczną.Jest to osiągane przez dodanie ATS oraz dodanie systemów zdalnego monitorowania i sterowania, a mianowicie GSSC, Modex i TTI, w zależności od wymagań.
 
 
 
 
Krótkie wprowadzenie do Grupy GSKA
 
Grupa GSKA została założona w 1985 roku. Dystrybuuje szeroką i kompletną gamę produktów, koncentrując się na produktach elektrycznych i mechanicznych, takich jak UPS, sprzęt budowlany, centralne agregaty chłodnicze, urządzenia do zdalnego monitoringu i modernizacje agregatów prądotwórczych, ochrona przeciwprzepięciowa /sprzęt oświetleniowy, handel ogólnobiznesowy i handel elektroniczny.Działalność jest głównie rozprzestrzeniona w Chinach kontynentalnych i Hongkongu i jest ukierunkowana na ekspansję działalności międzynarodowej, z bieżącą działalnością obejmującą Azję, Europę, Amerykę, Afrykę oraz regiony Bliskiego Wschodu.
 
 
 
Hongkong jest siedzibą Grupy GSKA dla naszych działań sprzedażowych i administracyjnych.Utworzyliśmy również 5 spółek zależnych i dwie spółki joint-venture, które są dobrze rozwinięte w Chinach kontynentalnych.Nasze biura i centra serwisowe są szeroko rozmieszczone w Shenzhen, Guangzhou, Fuzhou, Quanzhou, Changsha, Pekinie, Hangzhou, Nanjing, Yichang, Harbin, Shenyang, Qinghai itp. Roczny przychód przekracza 100 milionów HK, a tempo wzrostu wynosi 40% w ciągu 3 kolejnych lat.
 
 
 
Łączne aktywa Grupy GSKA wynoszą obecnie ponad 100 milionów HK$.Aktywa te obejmują nieruchomości zlokalizowane w Chinach i Hongkongu, a także różnorodne obiekty, od tankowców, agregatów prądotwórczych, UPS, urządzeń odgromowych, ciężkich maszyn, mini elektrowni, fabryki urządzeń zdalnego monitoringu i różnych magazynów części zamiennych i centra serwisowe zlokalizowane w Chinach.
 
 
 
GSKAGrupacieszy się dobrą opinią nie tylko wśród krajowych banków i klientów, ale także wśród banków i klientów zagranicznych.Zapewnia klientom i dużemu rynkowi w Chinach kontynentalnych pomoc i wsparcie, kupując budynki komercyjne pierwszej klasy w celu rozszerzenia swojej działalności.
 
Nasi najważniejsi bankierzy to The Bank of China, The Hong Kong Bank, Hong Kong East-Asia Bank i Fortis Bank.Naszym klientom możemy zapewnić elastyczne warunki płatności, lepsze warunki finansowe i zakup kredytów.
 
Z wystarczającym kapitałem,GSKAGrupainwestuje również w mini elektrownie w prowincji Guangdong, aby zapewnić wydajne zasilanie lokalnych fabryk i okręgów przemysłowych.Inwestujemy również poprzez magazynowanie dużej ilości sprzętu, w tym agregatów prądotwórczych, ciężkich maszyn i różnych części zamiennych.

Usługa

 

GSKAGrupama na celu „Zawsze zapewniaj to, co najlepsze" i będziemy konsekwentnie dostarczać wysokiej jakości produkty i niezawodne usługi naszym klientom na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na dobre relacje biznesowe z naszymi partnerami.

Kontrola jakości/wsparcie techniczne

Ścisła kontrola jakości

Od projektu i produkcji po dostarczenie do klienta, wszystkie zespoły prądotwórcze zostały poddane ścisłej kontroli jakości:

1) Projektowanie, produkcja i testowanie agregatów prądotwórczych są całkowicie zgodne z normą krajową GB/T2820-97.

2) Oryginalny silnik marki, poza globalną technologią, niezawodnym działaniem i długą żywotnością.

3) Układ wzbudzenia może szybko przywrócić fluktuację częstotliwości przy losowym chwilowym obciążeniu.

4) Zasada projektowa może zmniejszyć zniekształcenia przebiegu pod obciążeniem nieliniowym i zapewnić doskonałą zdolność rozruchową.

5) My, dostawcy Victory Power and Parts, możemy zagwarantować i zagwarantować jakość wszystkich produktów.

6) Poprzez ogólnoświatową profesjonalną sieć serwisową zapewniamy 24-godzinny stały serwis posprzedażny i dostawę części zamiennych.


Serwis gwarancyjny
Dostarczamy nie tylko nasze produkty, ale także nasze dodatkowe wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy.Zapewniamy, że wszyscy nasi pierwotni nabywcy otrzymają gwarancję na produkty „GSKAPOWER” w ramach niniejszego oświadczenia gwarancyjnego.

Okres gwarancyjny
Na wszystkie nasze produkty związane z silnikiem Diesla udzielamy gwarancji na 12 miesięcy lub 1000 godzin pracy, a na wszystkie produkty związane z silnikiem Diesla okres gwarancji wynoszący 6 miesięcy lub 500 godzin pracy.Okres gwarancji rozpoczyna się od dnia dostawy do pierwotnego nabywcy detalicznego.

Pokrycie i odkrycie
Będziemy odpowiedzialni za wymianę lub naprawę, według własnego uznania, bez opłat za części lub robociznę w miejscu wyznaczonym przezGSKAGrupa, jakakolwiek część produktu GSKAPOWER objętego niniejszą gwarancją, w przypadku której stwierdzono wadę materiałową lub wadliwość wykonania, z wyłączeniem następujących sytuacji:
a) Produkty nie były obsługiwane ściśle zgodnie z odpowiednią instrukcją;
b) Części mają wpływ, są uszkodzone lub amortyzowane przez niewłaściwe użytkowanie, nadużycie, niewłaściwą konserwację, zaniedbanie, użycie nieodpowiednich załączników lub nieoryginalnych części, zwykłe zużycie, rdzewienie lub korozję, nieodpowiedni transport, wypadek lub serwis przez nieautoryzowany zakład.
c) Części eksploatacyjne, takie jak filtry, paski, uszczelki, uszczelnienia, bezpieczniki, szczotki, zawór dyszy wtrysku paliwa, smar, ochronna powłoka cynkowa, termostat, świeca zapłonowa, AVR i kondensator nie są objęte niniejszą gwarancją.
d) Wada jest spowodowana jakąkolwiek modyfikacją przez lub na żądanie nabywcy.
Niniejsza gwarancja nie zobowiązujeGSKAGrupa do ponoszenia opłat za transport (w tym do iz miejsca Serwisu wyznaczonego przezGSKAGrupa i koszty pracy w trakcie procesu gwarancyjnego. Sposób roszczenia W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek wady objętej niniejszą GWARANCJĄ, prosimy o kontakt z dowolnym upoważnionymGSKAGrupa dystrybutora lub dealera w celu uzyskania nazwy, adresu i numeru telefonu najbliższego autoryzowanego punktu serwisowego i naprawczego w ciągu trzydziestu dni od wykrycia takiej wady. z jakichkolwiek produktów GSKAPOWER nie działa prawidłowo, są niniejszym wyłączone, z wyjątkiem gwarancji, o której mowa powyżej.

Niektóre stany lub kraje nie zezwalają na wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności za szkody przypadkowe, wynikowe lub szczególne, więc powyższe ograniczenie lub wyłączenie może nie mieć zastosowania.

Niniejsza GWARANCJA daje użytkownikowi określone prawa, a ponadto mogą przysługiwać inne prawa, które różnią się w zależności od kraju i stanu.Żadna osoba nie jest upoważniona do udzielania jakiejkolwiek innej GWARANCJI lub do zapewnienia jakichkolwiek dodatkowych zobowiązań w imieniuGSKAGrupa.

Nasz zespół

W grupie Jackwell Group działają głównie 4 działy:

1) Sprzęt budowlany i górniczy.

2) Power Group.

3) Bezpieczeństwo i Grupa IT.

4) Urządzenia Air Comperssor.

Zostaw wiadomość