certyfikaty

 • Chiny Jackwell Limited Certyfikaty
  CE(DECLARATION of conformity)
 • Chiny Jackwell Limited Certyfikaty
  Verification of Compliance
 • Chiny Jackwell Limited Certyfikaty
  CE( DECLARATION of conformity)
 • Chiny Jackwell Limited Certyfikaty
 • Chiny Jackwell Limited Certyfikaty
 • Chiny Jackwell Limited Certyfikaty
 • Chiny Jackwell Limited Certyfikaty
 • Chiny Jackwell Limited Certyfikaty
 • Chiny Jackwell Limited Certyfikaty
  Broadcrown Generators-distributorship
 • Chiny Jackwell Limited Certyfikaty
  BSI
 • Chiny Jackwell Limited Certyfikaty
  实用新型专利证书

QC profilu

QC / Wsparcie techniczne

Ścisła kontrola jakości

Od projektu i produkcji po dostarczenie do klienta, ścisła kontrola jakości została spełniona dla wszystkich zespołów prądotwórczych:

1) Projektowanie, wytwarzanie i testowanie zestawów generatorów jest całkowicie zgodne z normą krajową GB / T2820-97.

2) Silnik marki ORGINAL, poza globalną technologią, niezawodną funkcją i długą żywotnością.

3) System wzbudzenia może sprawić, że fluktuacja częstotliwości szybko powróci przy losowym chwilowym obciążeniu.

4) Zasada projektowania może zmniejszyć zniekształcenie kształtu fali w przypadku nieliniowego obciążenia i doskonałej zdolności rozruchowej.

5) We Victory Power and Parts suppliers może zagwarantować i zagwarantować jakość wszystkich produktów.

6) Poprzez światową profesjonalną sieć serwisową zapewniamy 24-godzinną stałą obsługę posprzedażną i dostawę części zamiennych.


Serwis gwarancyjny
Dostarczamy nie tylko nasze produkty, ale także nasze dodatkowe wsparcie techniczne i serwis posprzedażny. Zapewniamy, że wszyscy nasi pierwotni nabywcy otrzymują gwarancję produktów "Jackpower" zgodnie z niniejszą gwarancją.

Okres gwarancji
Zapewnimy okres gwarancyjny wynoszący 12 miesięcy lub 1000 godzin pracy pierwotnym nabywcom dla wszystkich naszych produktów powiązanych z Diesel oraz okres gwarancji wynoszący 6 miesięcy lub 500 godzin pracy dla pierwotnych nabywców dla wszystkich produktów powiązanych z benzyną. Okres gwarancji rozpoczyna się od dnia dostawy do pierwotnego nabywcy detalicznego.

Pokrycie i Uncoverage
Będziemy odpowiedzialni za wymianę lub naprawę, według uznania, bez opłat za części lub robociznę w miejscu wyznaczonym przez firmę Jackwell Limited, jakakolwiek część produktu JACKPOWER objętego niniejszą gwarancją okaże się wadliwa pod względem materiałowym lub wykonawczym, ale wyklucza następujące sytuacje:

a) Produkty nie były eksploatowane ściśle zgodnie z odpowiednią instrukcją;
b) Części wpływają, uszkadzają lub amortyzują poprzez niewłaściwe użycie, nadużycie, niewłaściwą konserwację, zaniedbanie, użycie nieodpowiednich przystawek lub części nieoryginalnych, zwykłe zużycie, rdzewienie lub korozję, nieodpowiedni transport, wypadek lub serwis przez nieautoryzowany zakład.
c) Części eksploatacyjne, takie jak filtry, pasy, uszczelki, uszczelki, bezpieczniki, szczotki, zawór dyszy wtryskowej, smar, ochronna powłoka cynkowa, termostat, wtyczka zapłonowa, AVR i kondensator nie są objęte tą gwarancją.
d) Wada wynika z jakiejkolwiek modyfikacji dokonanej przez lub na prośbę kupującego.
Niniejsza gwarancja nie zobowiązuje firmy JACKWELL do uiszczenia opłat za transport (w tym do miejsca świadczenia usług wyznaczonego przez JACKWELL i od miejsca pracy w trakcie procesu gwarancji.
Droga roszczenia Jeśli wystąpi jakakolwiek wada objęta GWARANCJĄ, należy skontaktować się z dowolnym autoryzowanym dystrybutorem lub sprzedawcą JACKWELL w celu uzyskania nazwy, adresu i numeru telefonu najbliższego autoryzowanego serwisu i lokalizacji naprawy w ciągu trzydziestu dni od wykrycia takiej usterki.

Oświadczenie o wyłączeniu Niniejszym oświadczamy, że wszystkie inne zobowiązania lub zobowiązania, w tym specjalne lub wtórne szkody lub zobowiązania warunkowe wynikające z produktów JACKPOWER, nie działają prawidłowo, są niniejszym wyłączone, z wyjątkiem gwarancji wymienionych powyżej.

Niektóre stany lub kraje nie zezwalają na wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności za szkody przypadkowe, wtórne lub szczególne, więc powyższe ograniczenie lub wyłączenie może nie mieć zastosowania.

GWARANCJA zapewnia określone prawa, a ponadto mogą obowiązywać inne prawa, które różnią się w zależności od kraju i kraju. Żadna osoba nie jest upoważniona do udzielania jakichkolwiek innych GWARANCJI ani do zapewnienia dodatkowego zobowiązania w imieniu firmy Jackwell Limited.

Zostaw wiadomość