certyfikaty

 • Chiny Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd Certyfikaty
  CE(DECLARATION of conformity)
 • Chiny Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd Certyfikaty
  Verification of Compliance
 • Chiny Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd Certyfikaty
  CE( DECLARATION of conformity)
 • Chiny Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd Certyfikaty
 • Chiny Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd Certyfikaty
  Broadcrown Generators-distributorship
 • Chiny Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd Certyfikaty
  BSI
 • Chiny Guangdong ALI Testing Equipment Co,.Ltd Certyfikaty
  实用新型专利证书

QC profilu

 

Kontrola jakości/wsparcie techniczne

Ścisła kontrola jakości

Od projektu i produkcji po dostarczenie do klienta, wszystkie zespoły prądotwórcze zostały poddane ścisłej kontroli jakości:

1) Projektowanie, produkcja i testowanie agregatów prądotwórczych są całkowicie zgodne z normą krajową GB/T2820-97.

2) Oryginalny silnik marki, poza globalną technologią, niezawodnym działaniem i długą żywotnością.

3) Układ wzbudzenia może szybko przywrócić fluktuację częstotliwości przy losowym chwilowym obciążeniu.

4) Zasada projektowa może zmniejszyć zniekształcenia przebiegu pod obciążeniem nieliniowym i zapewnić doskonałą zdolność rozruchową.

5) My, dostawcy Victory Power and Parts, możemy zagwarantować i zagwarantować jakość wszystkich produktów.

6) Poprzez ogólnoświatową profesjonalną sieć serwisową zapewniamy 24-godzinny stały serwis posprzedażny i dostawę części zamiennych.


Serwis gwarancyjny
Dostarczamy nie tylko nasze produkty, ale także nasze dodatkowe wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy.Zapewniamy, że wszyscy nasi pierwotni nabywcy otrzymają gwarancję na produkty „GSKAPOWER” w ramach niniejszego oświadczenia gwarancyjnego.

Okres gwarancyjny
Na wszystkie nasze produkty związane z silnikiem Diesla udzielamy gwarancji na 12 miesięcy lub 1000 godzin pracy, a na wszystkie produkty związane z silnikiem Diesla okres gwarancji wynoszący 6 miesięcy lub 500 godzin pracy.Okres gwarancji rozpoczyna się od dnia dostawy do pierwotnego nabywcy detalicznego.

Pokrycie i odkrycie
Będziemy odpowiedzialni za wymianę lub naprawę, według własnego uznania, bez opłat za części lub robociznę w miejscu wyznaczonym przezGrupa GSKA jakakolwiek część produktu GSKAPOWER objętego niniejszą gwarancją, w przypadku której stwierdzono wadę materiałową lub wykonawczą, z wyłączeniem następujących sytuacji:
a) Produkty nie były obsługiwane ściśle zgodnie z odpowiednią instrukcją;
b) Części mają wpływ, są uszkodzone lub amortyzowane przez niewłaściwe użytkowanie, nadużycie, niewłaściwą konserwację, zaniedbanie, użycie nieodpowiednich załączników lub nieoryginalnych części, zwykłe zużycie, rdzewienie lub korozję, nieodpowiedni transport, wypadek lub serwis przez nieautoryzowany zakład.
c) Części eksploatacyjne, takie jak filtry, paski, uszczelki, uszczelnienia, bezpieczniki, szczotki, zawór dyszy wtrysku paliwa, smar, ochronna powłoka cynkowa, termostat, świeca zapłonowa, AVR i kondensator nie są objęte niniejszą gwarancją.
d) Wada jest spowodowana jakąkolwiek modyfikacją przez lub na żądanie nabywcy.
Niniejsza gwarancja nie zobowiązujeGrupa GSKA do ponoszenia opłat za transport (w tym do iz miejsca Serwisu wyznaczonego przezGrupa GSKA i koszty pracy w trakcie procesu gwarancyjnego. Sposób roszczenia W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek wady objętej niniejszą GWARANCJĄ, prosimy o kontakt z dowolnym upoważnionymGrupa GSKA dystrybutora lub dealera w celu uzyskania nazwy, adresu i numeru telefonu najbliższego autoryzowanego punktu serwisowego i naprawczego w ciągu trzydziestu dni od wykrycia takiej wady. z jakichkolwiek produktów GSKAPOWER nie działa prawidłowo, są niniejszym wyłączone, z wyjątkiem gwarancji, o której mowa powyżej.

Niektóre stany lub kraje nie zezwalają na wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności za szkody przypadkowe, wynikowe lub szczególne, więc powyższe ograniczenie lub wyłączenie może nie mieć zastosowania.

Niniejsza GWARANCJA daje użytkownikowi określone prawa, a ponadto mogą przysługiwać inne prawa, które różnią się w zależności od kraju i stanu.Żadna osoba nie jest upoważniona do udzielania jakiejkolwiek innej GWARANCJI lub do zapewnienia jakichkolwiek dodatkowych zobowiązań w imieniuGrupa GSKA.

Zostaw wiadomość